Imprezy

Imprezy  (URODZINY, wycieczki przedszkolaków) – proponujemy wynajęcie wiaty ze stołami i ławkami na imprezę, rozpalenie ogniska lub grilla, zwiedzanie stajni z   opowieściami o życiu zwierząt,  oprowadzanie na kucykach: koszt podstawowy 500 zł,  możliwość dodatkowych atrakcji np.  animator na 2 godz. organizujący zabawy (+ 150 zł)

Imprezy młodzieżowe (szkoły)  – proponujemy jak wyżej : wynajęcie wiaty ze stołami i ławkami na imprezę, rozpalenie ogniska lub grilla, zwiedzanie stajni z opowieściami o życiu zwierząt.

Oprowadzanie na koniach: koszt podstawowy 450 zł lub 15 zł/ osoba ,  możliwość dodatkowych atrakcji np.  mała spartakiada sportowa: biegi, rzuty w dal i do kosza, jeździectwo, strzelanie z łuku (koszt dodatkowy wg ustaleń czasowych)

Imprezy firmowe/ rodzinne    –  biesiada przy ognisku (wiata ze stołami i  ławkami),  catering wg zamówień:

  •  podstawowy- kiełbaski+ dodatki, średni z daniami obiadowymi     (np. karkówka, ryby z frytkami..)
  • rozbudowany ( kiełbaski do pieczenia, dania gorące i zimne przystawki np. kanapki, sałatki)

Część sportowa do uzgodnienia : np. 5 prostych dyscyplin, kolarstwo, rzuty do kosza, strzały na bramkę, rzuty w dal, strzelanie z łuku, konie dodatkowo:  przejażdżki bryczką, kuligi, pokazy jeździeckie i kaskaderskie. Koszt wg. ustaleń szczegółowych.