Dwudziestolecie Stajni Agmaja

Program 20-lecia Stajni Agmaja

Godz. 12, 30- rozpoczęcie
Parada jeźdźców przemarsz po Parku Marymonckim w eleganckich strojach wraz z osobami i zwierzyńcem towarzyszącym (zapraszamy na spacer z pieskami, kozą Marysią…)

Godz.13
Oficjalne otwarcie obchodów 20 –lecia Stajni Agmaja połączone w tym roku z festynem Św. Jerzego (ustawienie się na ujeżdżalni do Poloneza – krótkie przemówienie)
KADRYL JEŹDZIECKI w wykonaniu najlepszych jeźdźców Stajni Agmaja
a następnie pokaz naszej działalności:

Godz. 13,10
Pokaz ćwiczeń hipoterapeutycznych (hipnoterapeutki: Magdalena Zdzieszyńska, Agata Jasnowska)

Godz. 13,30
Pokaz jazdy zaprzęgiem w wykonaniu pana Henryka Lasoty (komentarz pan Marka Zylm, brązowy medalista w zaprzęgach singlowych)

Godz. 13,40
Konkurs dla najmłodszych (prowadzi Magdalena Modrzewska) : przebieramy ulubionego kucyka, kucyki oceniane pod kątem pracochłonności stroju a także prezentacji jego umiejętności np. szybkości jedzenia marchewki ( każdy uczestnik dostaje nagrodę).

Godz. 13,50
Zabawy z psem towarzyszem dla najmłodszych dzieci połączone z pokazem jazdy na najmniejszym koniu w stajni Blackim, 90 cm w kłębie, pod Zuzią (prowadzi Ania Kaleta)

Godz. 14,00
Konkurs skoków „MINI” o mały puchar Świętego Jerzego
Konkurs zwykły z wyboru trasy – do skoczenia 6 przeszkód na czas: 4 koperty, 2 stacjonaty 45-55 cm Trasa kręta, ale kierunki skoków przez przeszkody zgodne z ustawieniem chorągiewek biało czerwonych (każdy jeździec może przejechać maksymalnie 2 razy trasę, decyduje lepszy czas przejazdu)

Godz. 14,00
Dla widzów: rozpoczynamy przez 1,5 godziny : strzelanie z łuku , przejażdżki bryczką (dorożka pana Krzysztofa z klaczą Libella, dorożkarza warszawskiego od 5 pokoleń) oraz konkurs rysowania kredą na chodniku – w nagrodę dyplomy ( prowadzi „Natalia 1” czyli Natalia Bogdanowicz).

Godz. 14,20
Konkurs zręcznościowy dla Grupy Hipoterapeutycznej „Wesoły konik”
Występ do muzyki: 2 wolty w stępie lub kłusie, cofanie, zakłusowanie ( prowadzi Agnieszka Cupryja)

Godz. 14,30
Pokaz jazdy ujeżdżeniowej w wykonaniu Zosi Inguenaud na Sarinie oraz Agaty Jasnowskiej na Pestce

Godz. 14,40
Konkurs „PONY GAME” – prowadzi Kasia Komala
Slalom na kucykach ze szklaną wody w ręku na czas – do wygrania nagrody rzeczowe

Godz. 14,55
Konkurs skoków Kl. LL o Duży Puchar Św. Jerzego
Konkurs dokładności na 7 przeszkodach z dogrywką na 3 przeszkodach do wys. 80 cm
(Wpisowe 30 zł) Do wygrania nagrody rzeczowe oraz pieniężne :
1 miejsce 500 zł , 2 miejsce 300 zł, 3 miejsce 100 zł

Konkurs dokładności na 7 przeszkodach z dogrywką na 3 przeszkodach
Każda para może startować w przejeździe podstawowym maksymalnie 2 razy – w dogrywce 1 raz.

Godz.15,10
Konkurs Św. Jerzego
Każdy uczestnik, który wpisze się na listę startową i na dowolnym klubowym koniu i pokona postać smoka (trzeba dotknąć smoka palcatem) zostanie pasowany na honorowego rycerza Międzynarodowego Zakonu Rycerzy Świętego Jerzego.

Godz. 15,30
Pół-godzinny występ kaskaderów z Grupy Tomasza Danielewicza
(między innymi pokaz dżygitówki, tresura konia, strzelanie z bata ).
W czasie uroczystości będzie działa BAR POD KOPYTEM serwujący dania z grilla.
Po uroczystych konkursach planujemy ognisko.

ZAPRASZAMY – wstęp wolny

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.